Tachov - energetický štítek (PENB, průkaz energetické náročnosti budov)

Potřebujete PENB pro stavební povolení v lokalitě Tachov? Prodáváte nebo pronajímáte budovu, vlastníte skladové nebo administrativní prostory - pak musíte dle aktuální platné legislativy mít zajištěný průkaz energetické náročnosti budovy. My ho pro vás snadno a rychle zajistíme. Kontaktujte nás a zajistěte si zpracování PENB Tachov do 2-5 dnů.

>> Nechte si nezávazně nacenit PENB a uvidíte <<

Jestliže řešíte zákonnou povinnost doložení energetického štítku budov pro vaši nemovitost v Tachově a okolí, pak nás obratem kontaktujte - šetříme váš čas i peníze. Kompletní zpracování štítku budovy (Tachov) za nízkou cenu, kterou u konkurence jen stěží dostanete.

Neplaťte za energetický štítek více, než musíte

U nás nehradíte náklady spojené s dopravou a zaměřením (pokud máte alespoň minimální podklady, případně nám vyplníte dotazník),  neplatíte DPH, tiskovné a další realizační poplatky, které běžně účtují konkurenční firmy z oboru. Vytvoření energetického štítku pro dům v Tachově dálkově na základě podkladů vás vyjde u nás nejlevněji. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník a my už si s vyhotovením PENB poradíme.

Zajišťujeme:

  • Energetický štítek Tachov pro rodinný dům (RD).
  • Štítek budovy Tachov pro bytový dům (SVJ, bytové družstvo).
  • PENB Tachov pro ostatní typy nemovitostí a firemní budovy.
  • PENB Tachov pro byt.

Kdykoliv budete požadovat energetický průkaz pro budovu v okrese Tachov, pak si od nás nechte vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci energetického štítku. Cena vyhotovení energetického průkazu budovy se odvíjí od rozsáhlosti nemovitosti (viz náš ceník).