Energetický štítek, energetický průkaz – Kroměříž

Hledáte odborného zpracovatele energetického štítku budov v Kroměříži a jeho okolí? Chcete mít zpracovanou kompletní dokumentaci PENB dle platné vyhlášky? Pokud vlastníte dům/byt v oblasti Kroměříž a okolí a potřebujete energetický audit za dobrou cenu, pak se na nás kdykoliv obraťte.

>>POPTAT ENERGETICKÝ AUDIT (KROMĚŘÍŽ)<<

* U nás neplatíte DPH, neplatíte dopravu, zaměření a tiskovné! Pokud předložíte oficiální konkurenční nabídku, poskytneme vám nižší cenu, než oni! Naše cena začíná na 1500 Kč.

Sami dobře víte o nutnostiopatřit průkazem energetické náročnosti budov (PENB) nové domy/byty určené k prodeji a domy/byty, které slouží k pronájmu.

Přehled našich služeb v oblasti PENB

  • Energetický štítek bytu (Kroměříž).
  • Energetický průkaz domu (Kroměříž).
  • Energetický štítek firemních budov, podnikatelských objektů (Kroměříž).
  • Energetický průkaz škol (Kroměříž).

  

Proč energetický štítek pro Kroměříž a okolí právě od nás?

Cena energetického štítku (Kroměříž)–patříme k nejlevnějším v kraji. Bereme-li v potaz rychlost zpracování, nároky kladené na zákazníka a kvalitu zpracování PENB. Navštivte náš ceník energetických průkazů.

Rychlost zpracování energetického průkazu–energetický štítek jsme schopni vypracovat do 2-3 dnů od předání veškerých podkladů. Jsou-li předány kompletně a elektronicky, je vyhotovení opravdu rychlé.

Možnost vyhotovení PENB na dálku – v případě, že poskytnete potřebné podklady pro zpracování průkazu energetické náročnosti budov, pak není nutné, abychom osobně provedli průzkum budovy.  Cena PENB je tak ještě nižší a navíc vyřízení je velmi rychlé.

Praxe, zkušenosti v tvorbě energetického auditu (Kroměříž) – ještě před tím, než vznikla povinnost vlastnění energetických štítků, jsme prováděli praxi v a služby úzce spojené s touto problematikou. Máme platné státní osvědčení PENB a štítek vyhotovujeme přesně dle určených požadavků.

Osobní, přátelský přístup–preferujeme osobní přístup dle požadavků a přání klienta, umíme se přizpůsobit časově a vždy se domluvíme.

Zpracování energetického štítku není snadnou záležitostí. Musí být vyhotoven dle požadavků vyhlášky, což mimo jiné vyžaduje studium dokumentace předložené zákazníkem. Seznamte se proto prosím s požadavky na podklady, které je vhodné dodat pro potřeby zpracování energetického průkazu.